. .

The page is printed

Dikey Tüketici Pazarı

Tüketici pazarı için yenilikçi verimli çözümler

Tüketici pazarı eşsiz lojistik ve depolama çözümleri gerektirir. Bu pazardaki deneyimimiz size tedarik zincirinde rekabet avantajı sağlar ve toplam harcamayı azaltarak verimliliğinizi artırır.

DB Schenker olarak uzun vadeli ortaklıklar geliştirmiş olduğumuz çok sayıda mavi çipli Tüketici Pazarı müşterimiz vardır. Genelde B2C (İşletmeden Tüketiciye) alanında faaliyet gösteriyoruz ve tedarik zinciri verimliliğini geliştirmek için üretkenliği artırırken maliyet tasarrufu sağlamak için çok sıkı çalışıyoruz.

Kendi bireysel özel ihtiyaçlarınıza göre ince ayarı yapılmış ve özelleştirilmiş tedarik zinciri çözümleri geliştirmek için, özel tedarik zinciri çözümleri geliştirmek için sizinle birlikte yakın çalışmaktayız – optimize envanter, pazara ulaşım süresinin kısaltılması ve iş ortaklarınızla ilişkilerinizin sağlamlaştırılmış gibi faydalardan yararlanmanızı sağlıyoruz. 

DB Schenker'in küresel ağı,  dünyanın çeşitli ülkelerindeki güçlü yerel varlığı ile birlikte tüm coğrafyalarda güvenilir taşıma ve tedarik zincirlerinin yürütülmesi için dünya çapında lojistik hizmetler portföyüne tam erişim imkanı sağlar. Baştan-sona lojistik ve tedarik çözümleri üretebilmek için demiryolu taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı ve deniz nakliye sistemleri dahil olmak üzere tüm ulaşım modellerini katma değerli hizmetler ve depolama süreçleri ile entegre etmekteyiz. Ayrıca gümrükleme, ortak-paketleme, üretim tedariki, proje sevkiyatları ve Fuar ve Sergi hizmetleri dahil geniş bir yelpazede ilave hizmetler sunuyoruz. İstek üzerine çevre dostu ulaşım hizmetleri de mevcuttur.

Son güncelleme: 26.11.2014

Sayfa başına git