. .

The page is printed

Elektronik

Elektroniği mobilize ediyoruz

Artmakta olan küreselleşme elektronik endüstrisini zamana ve maliyet baskısına maruz bırakmaktadır. Lojistik hizmetlerimizle üretim süreçlerinizi optimize etmenizi ve masraflarınızı azaltmanızı sağlıyoruz.

Birçok şirket üretim tesisini Doğu Avrupa veya Asya’ya kaydırmaktadır. Aynı zamanda, elektronik sektöründe ürün ömür döngüsü gittikçe daha da kısalmaktadır. Uluslararası ağımızla üretim tesisleri ile tüketiciler arasındaki büyük mesafeleri maliyet-etkin bir şekilde hızla kısaltıyoruz.

Yaklaşımımız: tedarik zincirinizde malzeme ve bitmiş ürün akışını hızlandırmak için çok taraflı platformlarla planlama ve işbirliğini geliştirmektedir. Lojistik hizmetlerimizin tamamı dünyanın her yerinde en yüksek kalite ve esneklik standartlarını karışılmaktadır.

Elektronik sanayinde lojistik hizmetler Pazar lideri olarak, ihtiyaçlarınızı ya etkisi kanıtlanmış yöntemlerle karşılıyoruz veya yenilikçi ve size özgü çözümler geliştirmek gereksinimleriniz üzerinde sizinle beraber çalışıyoruz. Sevkiyatınız güvenli ve emniyetli bir şekilde yapılması bizim için önemlidir bu nedenle süreçte baştan sona izlenebilirlik sağlıyoruz ve kara yolu nakliyesi, hava ve okyanus ötesi taşımacılık gibi özel ürünler kullanıyoruz. Altı Sigma ve 5s/POP gibi kontrat lojistiği/SCM verimlilik programlarımızla size verdiğimiz hizmetleri sürdürülebilir bir şekilde sürekli geliştiriyoruz.

Satıcı Yönetimli Envanter çözümlerimiz ile (PVMI) malzeme ve envanter yönetimimize bağlı olarak IT şeffaflığı ve küresel müşteri desteği ve stoklarınızın tam zamanında teslimini temin ediyoruz. Tedarikçinizin malzemelerine üretimde ihtiyaç duyacağınız ana kadar envanter maliyetlerinden tasarruf yapabileceksiniz.

Bunlara ek olarak, onarım ve etiketleme gibi farklı hizmetlerle lojistik yönetimi ve desteği de sunmaktayız. Ve Eko Çözümlerimiz ile mallarınızı iklim-dostu ortamlardan taşımamız dahi mümkündür.

Son güncelleme: 26.11.2014

Sayfa başına git