. .

The page is printed

İçecekler ve Sıvı Gıdalar

Kaliteli içecekler için en iyi lojistik

Şarap, likör, bira ve diğer içecekler değerli ve hassas yüklerdir. Sektördeki uzmanlığımız sayesinde, teslimatlarınızın hedefine güvenli ve sağlam bir şekilde ulaşması için özel çözümler sunmaktayız.

DB Schenker’de içecek konusundaki tutkunuzu bizde sizlerle paylaşıyoruz. Yıllardır şarap ve içecek sektöründe müşterilerimizin uzman ortağı olarak çalışmaktayız. Bütün anahtar ülkelerde uzman ekiplerimiz şarabın yanı sıra bira, meyve suları, likör, zeytin yağı gibi sıvı gıdaların taşınması için özelleştirilmiş hizmetler geliştirmektedir. Beaujolais Nouveau ya da sınırlı süreli promosyonlar için gerekli olanlar gibi zamana aşırı duyarlı taşıma işlemlerini yapabilmekteyiz.

Sizlere küresel kapıdan-kapıya ithalat ve ihracat hizmetleri sunmaktayız. Gemi, tren, tır ve uçak dahil olmak üzere tüm ulaşım yöntemlerini hizmetinize sunuyoruz.  Ayrıca, tüm dağıtım zinciri boyunca emisyonlarını hesaplayarak çevre üzerindeki etkilerini sınırlamak için bu süreçleri optimize etmekteyiz. Sıcaklık kontrollü depolama ve şişelerin ve sıvıların esnek-çanta veya ISO tank konteynerlerinde dağıtımı sıvı yüklerinin yüksek kalitesini korumaktadır. 

Mallarınızı hizmete sokuyoruz ve üst kalitedeki şarap ve likörleriniz için özel ambalaj ve koruma sağlıyoruz. Hizmetlerimize ayrıca güvenli raf ve toplu depolama, kasa / şişe toplama, izleme ve takip ve numune veya küçük siparişlerin teslimatı da dahildir. Farklı ve çok özel ithalat ve ihracat koşullarını çok iyi biliyoruz ve gümrük belgeleri, sertifikalar ve etiketleme gibi formaliteleri yerine getiriyoruz. Ayrıca AB içinde nakliye için EMCS prosedürüne erişim imkânımız vardır ve müşterilerimizin adına gümrükleme ve vergi iadesi işlemlerini yapabiliriz.   

Son güncelleme: 26.11.2014

Sayfa başına git