. .

The page is printed

Kimyasallar

Kimya, petrol ve gübre sanayi için hareket

Kimya, petrol ve gübre sanayi için en önemli lojistik endişesi güvenlik ve verimliliktir. Sektörde uzun yılların deneyimi ile dünya genelinde tüm gereksinimlerinizi karşılayan sanayi-özel lojistik çözümleri sunuyoruz.

DB Schenker’de, uzman ekiplerimiz endüstride değişken talep dönemlerinde dahi kısa reaksiyon süreleri ve tam-zamanında teslimat sağlayan entegre ve çok modelli taşımacılık konseptleri geliştirmek için sizinle birlikte çalışmaktadır. Hedefimiz tam olarak sizin ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiş bir tedarik zinciri yönetimidir.

Kimya petrol ve gübre ürünleri için özel güvenlik standartları geçerlidir ve her zaman bunlara uyulmalıdır. Tehlikeli maddeleri taşırken, bizim kapsamlı güvenlik ve acil durum yönetim ile sağlamakta olduğumuz sorumlu taşıma pratiklerine güvenebilmeniz özellikle önemlidir. Aynı zamanda çevre dostu çözümler ile ilgili ihtiyaçlarınıza yardımcı olmaktayız. Ürünler Eko Plus sistemimizle Alman demiryolu ağında çeşitli CO2-tasarruflu ve iklim-dostu ürünler ile ve hatta yüzde 100 CO2 içermeyen ürünlerle taşınabilir.

Avrupa'nın en büyük demiryolu nakliye şirketi olarak, tek lokomotiften blok tren vagonlarına kadar çok modelli çözümlerimiz ile dökme ürünleriniz için eksiksiz hizmet çeşitleri sunmaktayız.  Kimyasal-çözümler veya petrol-çözümleri gibi özel demiryolu tekliflerimiz ilgili endüstrilerin ihtiyaçlarına göre özel olarak uyarlanmıştır. Diğer Avrupa demiryolu yük taşımacılığı operatörleri ile yapmakta olduğumuz ortaklıklar ile sorunsuz demiryolu bağlantıları vasıtası ile daha fazla Avrupa bölgesine ulaşmaktayız. 

Global lojistik ağımız ile pazarınız dünyanın neresinde olursa olsun ihtiyaçlarınıza göre özel olarak ayarlanmış demiryolu, karayolu, denizyolu ve havayolu çözümleri ile tedarik zinciri ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.  Nihai varış yeri çözümlerimiz ile ürünlerinizin söz verdiğiniz gibi müşterinin tam ayağına ulaşması için geniş çaplı katma değerli hizmetler sunmaktayız.

Petrol alt yapı dağıtımına ek olarak, petrol ve gaz endüstrisi için üst yapı proje çözümleri geliştirerek petrol sahaları için lojistik destek vermekteyiz.

Son güncelleme: 26.11.2014

Sayfa başına git