. .

The page is printed

Metaller & Kömür

Kömür, çelik ve enerji üretim sektörlerinde uzmanınız

Çelik ve enerji üreticileri güvenli planlama ve sürekli tedarike güvenmek gerekir. Sektördeki, uzmanlığımız ile esnek ve güvenilir çözümler üretmekteyiz - yük boyutuna bakılmaksızın.

Kömür ve çelik sektöründeki  değer zinciri ülkeler ve kıtalar arasında gittikçe daha da daralmaktadır. Çelik ürünleri ve hammaddeler BDT, Çin, Hindistan ve Brezilya gibi gelişmekte olan ekonomilerden ithal edilmektedir. Pazar sürekli değişmektedir ve lojistikte yeni kavramlar  üretmektedir. DB Schenker, olarak bu değişimlere yenilikçi ve maliyet-etkin nakliye çözümleri ile yanıt veriyoruz.

Yılların deneyimi ve 42.000 yük vagonundan oluşan havuzu ile  hammadde temininden mamul mal teslimatına kadar taşıma zincirlerini  düzenlemekteyiz. Avrupa'daki   çok sayıda demir yolu istasyonumuz ve demiryolu lojistik merkezlerimiz  demir yolu, karayolu ve nakliye yollarının mümkün olan en iyi bağlantısını yapmamıza imkan vermektedir - oldukça dalgalı talep zamanlarında dahi. Bu bize geliştirilmiş maliyet-etkenliği ve müşteri memnuniyeti ile daha  kısa ve daha düzenli transit teslimatlar yapma imkanı sağlamaktadır.

Güvenilir planlama ve tedarik bizim için büyük önem taşımaktadır. Enerji sektörü Avrupa'da enerji santrallerine ve santrallerinden  malzemelerin taşınması için DB Schenker tarafından sağlanan beceri ve çok modelli taşımacılık hizmetlerine dayanmaktadır.

Çelik işleri için  en büyük hammadde tedarikçilerinden biri olarak, güvenilir cevher, kömür, kireç ve hurda metal nakliyesini garanti ediyoruz. Farklı vagonlardan oluşan filomuz ile  yapısal şekiller, boru, döküm parçaları ve hatta büyük boyutlu saclar gibi  aynı  profesyonellikle çelik imalat sanayindeki müşterilerimiz için   çelik ruloları taşımaktayız anlamına.

Satış temsilcilerimiz ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış özel demiryolu konseptleri dahil  spesifik  taşıma ve lojistik çözümleri geliştirmek için sizinle birlikte çalışacaktır. Hizmetlerimize örnek olarak boş özel yük vagonlarının güvenilir  teminin, vagonlar şasi teminatı, hurda tedarik yönetimi ve özel taşıma vagonlarının temininden bahsedebiliriz. Ayrıca otomotiv endüstrisi gibi sektörler için sanayi-özel üretim konseptleri sunuyoruz.

CO₂ emisyonunun azaltılması özellikle AB emisyon ticaretinin ortaya çıkmasından bu yana  giderek önem kazanmaktadır. Biz bu gelişmelere iklim dostu bir ürün yelpazesi ile cevap veriyoruz. Demiryolu hizmetleri % 100 CO₂ emisyonu içermeyen ulaşım çözümleri sağlama kapasitesine sahiptir.

Son güncelleme: 26.11.2014

Sayfa başına git