. .

The page is printed

Perakende

Küresel parkende sektörü için iş başında

Perakendenin dünyası hızla döner. Kısa yaşam döngüleri ve dramatik mevsimsel değişiklikler lojistik hizmetlerinden son derece yüksek beklentilere neden olur. Küresel ağımız her zaman herhangi bir yeniliğe ve değişikliğe hemen yanıt verebilmenizi sağlar.

Hız, esneklik ve verimlilik perakende sektörünün lojistik sağlayıcılarından beklediği en önemli faktörlerdir. Bir ürün için yüksek talep acil bir  sipariş oluşturduğunda, DB Schenker'in global ağı dünyanın herhangi bir yerinden ürününüzün doğrudan müşteriye ulaşımını hızlandırır. Bu nedenle  yeni pazar ihtiyaçlarına her zaman yanıt vermeye hazır esnek bir tedarik yönetim sistemi geliştirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Perakendeciler veya nihai müşterilere yönelik güvenilir ve zamanında  hava, deniz, kara ve demiryolu taşımacılığını kapsayan küresel ağımızdan  yararlanın. Hizmetlerimizi kullanan herkes için şeffaf ve izlenebilir stok seviyeleri ve teslimat rotalarını garanti ediyoruz. Ayrıca, tedarik zincirinizin etiketleme ve kalite kontrolleri ile destekleyerek ortağınızla aranızda bir e-ticaret dağıtım ağının kurulmasını sağlıyoruz.    Ayrıca ticarileştirme ihtiyaçlarınıza yardımcı oluyoruz: uluslararası bir ağ kurarak,   küresel ölçekte bilinmeyen bir ürünün başarıyla pazarlanmasını mümkün kılıyoruz. 

Son güncelleme: 26.11.2014

Sayfa başına git