. .

The page is printed

Sağlık Bakım

Sağlık ve bakım sektörü için sağlıklı çözümler

Sağlık ürünlerinin güvenilir bir şekilde teslimatı hayat kurtarıcı olabilir. Biz bu sorumluluğu ciddiye alıyoruz, bu nedenle hassas yüklerinizin emniyetli, güvenli ve zamanında teslim edilmesini sağlamak için sektöre özgü çözümler geliştirdik - dünya çapında.

Sağlık sektöründeki şirketler sürekli değişen bir çevre ile karşı karşıyadır. Yenilikçi ve entegre çözümlerimiz ile ilaç ve biyoteknoloji şirketlerinin yanı sıra tıbbi cihaz üreticilerinin tüm ihtiyaçlarına esnek bir şekilde cevap verebiliyoruz.

Hasarlı ürünler ya da gerekli sıcaklık aralıkları içinde muhafaza edilmeyen ilaçlar yaşamı tehdit eden durumlara neden olabilir ve bu sebeple güvenilirlik bu sektörde çok önemlidir. Sizinle birlikte, zamana ve sıcaklığa duyarlı ürünlerin güvenli bir şekilde hedefine ulaşmasını sağlayan bir tedarik zinciri çözümü geliştireceğiz. Gönderilerin tam izlenebilirliği, biyolojik ilaçlar için soğuk zincir çözümleri ve tüm yasal düzenlemelere uyum dahil olmak üzere hassas ürünlerin işlemlerini yaparken, özel işlem ve takip ile ürünün bütünlüğünü koruyoruz. Aynı zamanda kalite yönetim sistemlerini kurmuş bulunmaktayız ve GDP veya USP 1079  gibi endüstri standartlarını uygulamaktayız.

Global ağımız, hava, okyanus ve kara taşımacılığını ve gibi sözleşme lojistiğini  bütünleştirmektedir ve bu şekilde  tedarik zinciriniz için özelleştirilmiş ve maliyet-etkin baştan-sona çözümler sunmak için dağıtım ihtiyaçlarınızdaki ve pazar kanallarınızdaki herhangi bir değişime derhal adapte olabiliyoruz. Ürün  lansmanlarının küresel  başarı kazanmasını sağlayabiliriz.  Ayrıca işinize değer katmak için ürün sevkiyatınızı demiryolu veya başka ulaşım yolları ile  gerçekleştirme becerisine sahibiz.

Son güncelleme: 02.12.2014

Sayfa başına git