. .

The page is printed

Semicon / Güneş Enerjisi

Yenilikçi bir sektör için yeni enerji

Yarı iletken ve güneş enerjisi endüstrisi teknolojilerinin sürekli gelişimi ile karakterize edilen ileriye dönük sektörlerdir. Sağladığımız esnek ve kapsamlı lojistik çözümleri ile global pazar yerinde büyümeniz için çok yönlü destek sağlamaktayız.

Sektörün lojistik hizmetlerden en önemli talebi maliyet etkinliği ve tedarik zincirinin optimizasyonudur. Tedarik  zincirinizde sürekli değişen taleplere ve yenilik döngülerine hızlı tepki verebilmenizi sağlamak için özel çözümler sunmaktayız. 

15 yıldır, yarı iletken ve güneş enerjisi pazarındaki birçok OEM ve tedarikçiler ile çalışıyoruz. Kapsamlı deneyimimiz  sayesinde tam olarak  sizin ihtiyaçlarınıza göre geliştirilmiş karmaşık ve güvenilir lojistik çözümleri sunmaktayız. Hassas ürünlerinizin sorumlu kullanımı, tutarlı performans düzeyi ve küresel lojistik uzman ağımızdan yararlanabilirsiniz.

Üretim sürecinizi her yönüyle destekleyen geniş bir hizmet yelpazesi ile tüm değer zinciri boyunca   temel yetkinlik alanınızda öne geçmenizi  ve maksimum verim ile çalışmanızı sağlıyoruz. Üreticiler, tedarikçiler ve müşteriler ile işbirliği yaparak  uzun vadeli piyasa başarınız için kapsamlı lojistik çözümler oluşturmaktayız.

Yarı  iletken ve güneş enerjisi sektöründeki şirketler için sunduğumuz  hizmetlerimiz  ulaştırma yöntemlerini bir araya getirerek lojistik hizmetlerini tüm yönleriyle kapsar: Klasik ulaştırma yönetiminden üretim tedarikine ve tüm tedarik zincirini optimize etmek için kalite denetimleri gibi katma değerli hizmetlere kadar   - ekipman lojistiğinden yedek parçalara ve satış sonrası hizmetlere kadar. Ayrıca baştan –sona görünürlük ve izlenebilirlik  çözümleri ve en yüksek güvenlik standartları  ile gönderilerinizin güvenliğini sağlıyoruz.

Entegre lojistik hizmetleri konusunda lider bir tedarikçi olarak   tek bir kaynaktan komple çözümler sunmaktayız.

Yeni endüstri çözümümüz "DBSCHENKERpvchain" dünya çapında bir düzeyde güneş enerjisi tedarik zinciri boyunca optimize edilmiş kalite testi ile sorunsuz bir entegrasyon sağlar.

Son güncelleme: 26.11.2014

Sayfa başına git