. .

The page is printed

Yapı Malzemeleri

Yenilikçi lojistik için ihtiyaç duyduğunuz temel hizmetler

İnşaat malzemeleri üreticileri yüksek performanslı bir lojistik ortağına güvenmek zorundadır. Avrupa'nın en büyük demiryolu taşımacılığı operatörü olarak, inşaat ürünlerinin, yapı malzemelerinin ve yapı elemanlarının teslimatını hızlı ve güvenilir bir şekilde

Yapı malzemeleri sektöründe, her gün muazzam miktarlarda hammadde ve mal taşınmaktadır. Bu tedarik zinciri içinde olağanüstü organizasyon, uygulama ve ekipman taleplerini gerektirir. DB Schenker’i seçerek, demiryolu taşımacılığı hizmetlerinde geniş sınır ötesi ağımızdan yararlanama şansına sahip olacaksınız.  Size yüksek-kapasiteli servis merkezleri, en son teknoloji yükleme ve boşaltma teknikleri ve özel demiryolu taşımacılığı ekipmanları ile Railport sistemini öneriyoruz. Tecrübemiz ve uzmanlığımız sizlere programlı iş akışı yönetimi ve hammadde, yapı malzemeleri, (örneğin çimento, kil, çakıl ve yonga gibi) yapı elemanları ve beton parçaları için  “tam zamanında” teslimat hizmetleri sunabileceğimiz anlamına gelmektedir.

Tüm navlun türlerinin yükleme, boşaltma ve nakliye planlaması için veya transit nakliye hizmetleri ve ilave olarak depo lojistik hizmetleri için uzman ortağınız olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.  Örneğin, her yıl bir milyon ton üzerinde Alman kilini İtalyan seramik üreticilerine ulaştırıyoruz. Daha sonra ise bitmiş seramikleri tüm dünyaya taşıyoruz. Ayrıca şantiye lojistik ihtiyaçlarınız için de mükemmel bir çözüm ortağı olduğumuzu göreceksiniz. Berlin'in yeni BBI havaalanı için ana şantiyeye yaklaşık dört milyon ton malzeme teslimatı yaptık.  

İnşaat malzemelerinin taşıma lojistiğine ek olarak anahtar hammaddeler için- Kireç, alçı ve çimento - özelleştirilmiş atık bertaraf lojistiği ve lojistik altyapı çözümleri sunmaktayız.


Disposal

Tehlikeli ve özel atıklar dahil olmak üzere ev atıklarından atık kâğıtlara, atık yağ, filtre tozu ve atık yakma tesislerinden / RDF santrallerden çıkan klinkere kadar hızlı ve çevre dostu atık lojistiği için kurumumuz ideal bir çözüm ortağıdır. Kazı toprağı, kirlenmiş toprak ve prekast beton parçaları daha, nakledebiliriz. Yılların deneyim ve uzmanlığı özel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış, yenilikçi, çapraz taşıyıcı çözümler sunmamızı sağlamaktadır. Sonuç olarak, güvenli ve emniyetli baştan-sona ulaşım sistemlerimize ve lojistik zincirimize güvenebilirsiniz. Sertifikalı bir atık bertaraf şirketiyiz ve Alman Madde Döngüsü ve Atık Yönetimi Yasası (KrW / AbfG) uyarınca gerekli lisansları almış bulunmaktayız. Ayrıca Alman Atık Taşıma ve Çevre Hizmetleri Derneği (Entsorgergemeinschaft Transport und Unwelt eV) üyesiyiz.

Alçı, kireç, çimento

Uzun yıllardır DB Schenker güvenilir ve verimli bir şekilde sanayi sektörüne alçı, kireç ve çimento teslimatı yapmaktadır. Özel yükleme ve boşaltma ekipmanlarının yanı sıra ulaşım koruma sistemlerine ve son derece yüksek performanslı aktarım noktalarına sahip özel demiryolu yük vagonlarından kurulu geniş bir filo kullanmaktayız. Her yıl kimya, inşaat malzemesi ve kömür ve çelik sektörlerindeki müşterilerimize altı milyon ton kireç taşımaktayız. Baca gazı kükürt arıtma işlemleri için Alman enerji santrallerine kireç ve yanmış kireç taşımaktayız. Bu işlem yüksek miktarda FGD alçı üretmektedir ve bu malzemeleri de inşaat sektörü için taşıyoruz. Aynı zamanda kağıt endüstrisi için sürekli ve güvenilir bir şekilde dolgu ve kaplama malzemesi  (GCC, PCC ve kaolin hamuru) taşımaktayız.

Son güncelleme: 26.11.2014

Sayfa başına git