Skip to content
schenker.label.header.logo.alt


New Content Item (4)

#WeKeepEuropeMoving

Avrupa’nın Lider Karayolu Nakliye Ağı’nı keşfedin!
#WeKeepEuropeMoving Daha fazlasını keşfedin
DB Schenker land transport

#WeKeepEuropeMoving

...ve ticaretinizin devamını sağlıyoruz!
#WeKeepEuropeMoving Karayolu Nakliye teklifimiz
Infobanner Coronavirus DB Schenker

Yeni Koronavirüs

Müşteri bilgilendirmesi
Yeni Koronavirüs Daha fazla bilgi
New Content Item (2)

Karayolu son taşımalarında ön ihbar

Driving Europe: Sistem yüklemeleri için yepyeni hizmet.
Karayolu son taşımalarında ön ihbar Daha fazlasını keşfedin
DB Schenker and Porsche open new Warehouse in Canada

Bekleneni Vermek

DB Schenker & Porsche, Kanada'da Yeni Depo Açtı
Bekleneni Vermek Daha Fazlasını Keşfedin

Karayolu Taşımacılığı

DB Schenker’in karayolu taşımacılığı ürünleri ve hizmetleri, Avrupa’daki 430 şubesi ile çok geniş bir ağı kapsamaktadır. Kaliteli karayolu taşımacılığı çözümlerimizle rekabette bir adım öne geçin.
Karayolu Taşımacılığı Karayolu Taşımacılığı

Hava Kargo

Hava kargo hizmetlerimiz, tüm dünyaya yayılmış nakliye ağımız ve gelişmiş lojistik çözümlerimiz ile hava kargo ihtiyaçlarınız için kapsamlı çözümler sunmaktadır. Kargonuzu dünyanın her yerine taşıyabiliriz. Kargonuzun gideceği yer ve teslimat zamanı ne olursa olsun, işlerinizi sorunsuz bir şekilde yürütmenizi sağlamak bizim işimizdir.
Hava Kargo Daha fazla bilgi

Denizyolu Taşımacılığı

DB Schenker’in denizyolu taşımacılığı, dünyanın birçok limanına günlük 5.500’den fazla konteynerin ulaştırılmasını sağlar. Bu miktar, bizi denizyolu taşımacılığı alanında dünyanın en büyük şirketlerinden biri haline getirmektedir.
Denizyolu Taşımacılığı Daha fazla bilgi

DB Schenker Almanya Hokey Derneğinin yeni üst düzey iş ortağı oldu

DB Schenker forma sponsoru oluyor - Yönetim düzeyinde yenilikçi bir ortaklığın geliştirilmesi

Dünyanın en seçkin temsilcileri arasında en iyi uluslararası performans, hem Almanya'nın en başarılı spor derneklerinden birinin hem de lider global lojistik grubunun paylaştığı sabit bir hedeftir. Almanya Hokey Derneği (DHB), DB Schenker’in yeni üst düzey iş ortağı olarak hokey ailesine katılmasından mutluluk duyuyor. Dünyanın önde gelen lojistik servis sağlayıcısı, önümüzdeki iki yıl boyunca forma sponsoru olarak sekiz ulusal DHB takımının oyuncularını destekleyecek. DB Schenker, hem erkek hem de kadın takımları için düzenlenen ve bu cumartesi Amsterdam'da başlayacak olan çiftler EuroHockey Şampiyonasında DHB ortağı olarak ilk kez yerini alacaktır (19-27 Ağustos, Almanya'nın Sport1 kanalında ücretsiz olarak canlı yayınlanacaktır). Martin Häner and Janne Müller-Wieland Hokey milli takımlarının kaptanları Martin Häner ve Janne Müller-Wieland (Foto: Frank Uijlenbroek)

İşbirliği anlaşmasında bu konsepte de odaklanmaktadır: İş ortaklığı süresince, DB Schenker ve DHB üst yönetimi arasında liderlik araçları, yöntemleri ve becerileri konusundaki tecrübelerin sistematik bir şekilde paylaşılması planlanmaktadır. Bunlar arasında örneğin, her iki tarafın da karşı tarafın liderlik deneyimlerinden ders alması ve yararlanabilmesini sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmış ortak seminerler gösterilebilir. İlk olarak DHB kadınlar antrenörü Jamilon Mülders ve DB Schenker'in üst düzey yöneticilerinin katıldığı bir yönetim çalıştayı gerçekleştirildi.

DB Schenker İnsan Kaynakları Yönetim Kurulu Üyesi Thomas Schulz şunları söyledi: “Hedefimiz, rekabette her gün başarılı olmak ve sektörümüzde lider kalmak için DB Schenker’in, motivasyonu çok güçlü çalışanlarla yola devam etmesini sağlamaktır. DHB ile birlikte çalıştığımız bu platform, her iki tarafın da avantajına olacak yenilikçi bir ortaklık kurulmasını sağlayacak”.

DHB Pazarla Müdürü Jan Fischer sözlerine şöyle devam etti: “DB Schenker gibi tanınmış bir küresel oyuncuyla yapılan bu yeni işbirliği konusunda gerçekten heyecanlıyız. Daha ilk toplantımızda, her iki tarafın da diğer tarafın liderlik ilkelerine ve sorumlu liderlerine duyduğu derin ilginin farkına vardık. Şu anda DB Schenker yöneticileri ile DHB'nin antrenörleri, oyuncuları ve yetkilileri gibi önemli paydaşları için birbirlerinden daha da fazla yararlanmalarına olanak tanıyacak bir toplantı düzenlemeyi planlıyoruz."