Skip to content
schenker.label.header.logo.alt


New Content Item (4)

#WeKeepEuropeMoving

Avrupa’nın Lider Karayolu Nakliye Ağı’nı keşfedin!
#WeKeepEuropeMoving Daha fazlasını keşfedin
DB Schenker land transport

#WeKeepEuropeMoving

...ve ticaretinizin devamını sağlıyoruz!
#WeKeepEuropeMoving Karayolu Nakliye teklifimiz
Infobanner Coronavirus DB Schenker

Yeni Koronavirüs

Müşteri bilgilendirmesi
Yeni Koronavirüs Daha fazla bilgi
New Content Item (2)

Karayolu son taşımalarında ön ihbar

Driving Europe: Sistem yüklemeleri için yepyeni hizmet.
Karayolu son taşımalarında ön ihbar Daha fazlasını keşfedin
DB Schenker and Porsche open new Warehouse in Canada

Bekleneni Vermek

DB Schenker & Porsche, Kanada'da Yeni Depo Açtı
Bekleneni Vermek Daha Fazlasını Keşfedin

Karayolu Taşımacılığı

DB Schenker’in karayolu taşımacılığı ürünleri ve hizmetleri, Avrupa’daki 430 şubesi ile çok geniş bir ağı kapsamaktadır. Kaliteli karayolu taşımacılığı çözümlerimizle rekabette bir adım öne geçin.
Karayolu Taşımacılığı Karayolu Taşımacılığı

Hava Kargo

Hava kargo hizmetlerimiz, tüm dünyaya yayılmış nakliye ağımız ve gelişmiş lojistik çözümlerimiz ile hava kargo ihtiyaçlarınız için kapsamlı çözümler sunmaktadır. Kargonuzu dünyanın her yerine taşıyabiliriz. Kargonuzun gideceği yer ve teslimat zamanı ne olursa olsun, işlerinizi sorunsuz bir şekilde yürütmenizi sağlamak bizim işimizdir.
Hava Kargo Daha fazla bilgi

Denizyolu Taşımacılığı

DB Schenker’in denizyolu taşımacılığı, dünyanın birçok limanına günlük 5.500’den fazla konteynerin ulaştırılmasını sağlar. Bu miktar, bizi denizyolu taşımacılığı alanında dünyanın en büyük şirketlerinden biri haline getirmektedir.
Denizyolu Taşımacılığı Daha fazla bilgi

Deutsche Bahn, Alman Olimpik ve Paralimpik takımlarının iş ortağı olmaya devam ediyor.

(Berlin/Essen, 11 Temmuz 2017) Deutsche Bahn AG, Schenker Deutschland AG, Deutscher Olympischer Sportbund (Alman Olimpiyat Sporları Konfederasyonu, DOSB) ve Deutscher Behindertensportverband (Alman Ulusal Paralimpik Komitesi, DBS), 2018 yılında Pyeongchang’da ve 2020 yılında Tokyo’da yapılacak olan Olimpik ve Paralimpik Oyunları için güçlerini birleştirdiler. DB AG, taşıma alanında resmi ortakken DB’nin iştiraki DB Schenker de lojistik alanında resmi ortaktır. Deutsche Bahn continues to be partner of the German Olympic and Paralympic Teams

Ortaklık duyurusu Frankfurt-Griesheim’da bulunan ICE deposunda yapıldı. Sochi Olimpiyatlarında Serbest Stil Kayak dalında yarışan Lisa Zimmermann, Londra ve Rio’da yapılan Paralimpik Oyunlarında üç altın madalya kazanan atletizm sporcusu Markus Rehm, duyuru sırasında hazır bulundular.
DB AG, DBS’yi 2002 yılından beri desteklemektedir ve DB Schenker, Sidney’de yapılan 2000 Olimpiyat Oyunlarından sonra Alman Ulusal Olimpiyat Komitesinin (NOK) yerini almış olan DOSB’nin iş ortağıdır. Bu ortaklıklar, Deutsche Bahn Group içinde bir araya getirilmekte ve genişletilmektedir.  

DB Marka Yönetimi ve İçerik Yönlendirme Başkanı Dr. Bastian Grunberg şunları söyledi: "Alman Olimpik ve Paralimpik Takımlarını desteklemek için Alman en iyi sporlarındaki ortaklıklarımızın genişlemesi, kurumsal sosyal sorumluluğumuzu ne kadar ciddiye aldığımızı göstermektedir. Resmi taşımacılık ortağı olarak üst düzey Alman sporcuları desteklemek için sabırsızlanıyoruz.”

Schenker Deutschland AG Havakargo Başkanı Dr. Niklas Wilmking şunları söyledi: “Bundan sonra Asya'da yapılacak olan iki Olimpiyatta yer alan Alman evleri ile birlikte DOSB ve DBS delegasyonlarına da komple lojistik hizmet sağlamaya devam edeceğimiz için mutluyuz. Deneyimli ekibimiz, oyunlara gidişleri sırasında özel lojistik çözümler sunarak sporcularımızı ve kuruluşları destekleyeceklerdir."   DB Schenker Sportlogistik for Olympia Olimpiyat oyunları için DB SCHENKERsportsevents (Arşiv görüntüsü)

DOSB CEO’su Michael Vesper; “DB Schenker bizi daha önce dokuz Olimpiyat Oyununda desteklemiş olan tecrübeli bir ekiptir,” dedi. DBS’nin Başkanı Friedhelm Julius Beher şunları söyledi: "DB Schenker'in, yurtdışındaki büyük spor etkinlikleri için kesinlikle gerekli olan deneyimine ve esnekliğine bir kez daha güvenebileceğimiz için çok mutluyuz. Önümüzdeki birkaç ay boyunca Alman sporcularımıza Pyeongchang'da başarılı olmalarını sağlayacak en iyi koşulları sunmak için yakın biçimde birlikte çalışacağız.
Engelli sporları, canlılığın ve hareketliliğin sembolüdür.” “DB AG ile sadece üst sınıf sporları desteklemekle kalmayıp, aynı zamanda Almanya'da engellilerin koşullarını iyileştirmek için de çalışan uzun vadeli bir ortağa sahibiz."

Alman Olimpik Sporlar Konfederasyonu (DOSB), önde gelen birliklerine ve devlet spor kurumlarının bağlı olduğu bir üst organizasyondur ve 90.000'i aşkına spor kulübünde 27,5 milyon üyesi bulunmaktadır. Ayrıca, Alman Ulusal Olimpiyat Komitesi (NOK) olarak, IOC’a karşı Alman takımını Olimpiyat Oyunlarına göndermekten sorumludur.

Almanya Ulusal Paralimpik Komitesi (DBS), DOSB bünyesinde bulunan ve engelliler için spordan sorumlu olan kuruluştur. DBS, Uluslararası Paralimpik Komitesinin (IPC) üyesidir.