161110_icono_product_teaser Shape Shape 161110_icono_product_teaser icon-arrow-left icon-arrow-right icon-first icon-last 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser location-pin 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser contact-desktop-white careers-desktop-white
DB SCHENKER logosu

Drive4Schenker

Nakliye işinin değişmez kuralıdır: sadece tam dolu bir TIR para kazandırır. Bunun nedeni de en yüksek düzeyde verimliliğin sağlanmasıdır. Dünyanın en büyük lojistik firmalarından biri olarak bunu çok iyi biliyoruz. İşte bu nedenle Drive 4 Schenker’i yarattık.

Drive4Schenker, web tabanlı bir nakliye aracılık platformudur. Komple araç ve parsiyel yükler için bir pazar yeridir. Boş veya verimsiz yüklemelihalde çalışmaları en aza indirmek isteyen herkes tarafından kullanılabilir. Kapasite, konum, fiyatlar: Akıllı aramalar sayesinde tam olarak aradığınız yükü bulabilirsiniz.

Her zaman daha fazla kar etmek için alanınız olduğundan Drive 4 Schenker'i kullanın.

DB Schenker, 140 yılı aşkın süredir nakliye işindedir. Biz şunu biliyoruz: Lojistik çok zorlu bir iş. Bu durum iş ortaklarımız, taşıyıcılarımız için de geçerli. İşiniz yeterince karmaşık. Drive4Schenker’e girin. Sezgisel, açık ve kolay kullanımlı. Portal, hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı. Aradığınız doğru yükü bulmak hiç bir zaman bu kadar kolay olmamıştı.

Drive4Schenker uygulaması ile tüm Avrupa’da her gün 5000 üzeri yüke erişim sağlarsınız. Seçenekler sizi şımartacak. Artık gereksinimlerinize tam uyan yükü seçebileceksiniz.

Ve işin iyi tarafı: Bunun için bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Drive4Schenker ücretsizdir.

Sürücülerinizin, taşıdıkları yükle ilgili her türlü bilgiyi cep telefonlarında görmesi iyi olmaz mı?

Drive4Schenker uygulamasına hoş geldiniz! Sürücülere, nakliyenizle ilgili gerekli tüm bilgiler verir. Hızlı, kolay ve parmaklarınızın ucunda.

Tüm dünyanın bildiği önemli bir kural var: Yalnızca tam dolu bir TIR, iyi bir TIR’dır. Kimse Boş veya verimsiz yüklemelihalde çalışmak istemez.

Neyse ki artık bir çözüm var: Drive4Schenker. Portal, Avrupa’nın neresinde olursanız olun bir Schenker dönüş yükü bulmanıza yardımcı olur. Hem de ne zaman isterseniz. Sadece deneyin ve Boş veya verimsiz yüklemelien aza indirin.

İşin nasıl yürüdüğünü biliyorsunuz: önce malı teslim ederseniz, daha sonra Teslim Belgesi’ni bize gönderirsiniz. Bu işlem zamanı alır.

Bu süreci hızlandıralım! Drive4Schenker uygulamasını kullanarak Teslim Belgelerinin fotoğrafını çekip yüklediğinizde belgelere gerçek zamanlı olarak ulaşabiliriz. Bu da daha az doküman işi, daha hızlı ödemeler anlamına gelir!

İlginizi çekti mi? Hemen kayıt olun!