Skip to content
schenker.label.header.logo.alt schenker.label.header.logo.alt


Drive4Schenker

Taşımacılıkta tek bir gerçek vardır: Sadece dolu bir kamyon para kazandırır. Yani başarılı olmanın tek yolu: en verimli olmak. Dünyanın en büyük Lojistik Şirketleri arasında olarak bunu çok iyi biliyoruz. Bu yüzdende Drive4Schenker'i tasarladık.

DB Schenker 140 yıldan fazla taşımacılık sektöründe. Ve biliyoruz: Lojistik çok zor bir ticaret alanı. Bu bizim ortaklarımız içinde geçerli- sizler, taşıyıcılarımız. Sizin işiniz böylede yeterince zor. Drive4Schenker'e kayıt olun. Sezgili, net ve kolay kullanımlı. Bu araç hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Ne tür yükler aradığınızı bize bildirin, biz size uygun olanları direkt size iletelim. Doğru yükü bulmak hiç bukadar basit olmamıştı.

Drive4Schenker aracılıyla tüm Avrupa' da günde 5,000'e yakın yüke erişiminiz olacak. Sizin kriterlerinize uygun yükleri doğrudan postakutunuza iletiyoruz ve herhangi bir maaliyet telp etmiyoruz. Drive4Schenker ücretsizdir. Şimdi kayıt olun.

Sürücülerinizin bizim için taşıdıkları yüklerin tüm bilgilerini kokpitlerinde bulmaları çok hoş olmazmıydı?

Connect2Drive Uygulamasına hoşgeldiniz! Bu uygulama Sürücünüze taşıma ile ilgili tüm detayları veriyor. Hızlı, basit ve hemen elinizin altında. Android a uyumlu.

Dünyada tüm nakliyecilerin bildiği bir gerçek vardır: Sadece dolu bir kamyon iyi bir kamyondur. Boş dorse alanını hiç kimse istemez.

Neyseki buna artık bir çözüm var: Drive4Schenker. Hedefimiz size uygun bir Schenker yükü iletmek Avrupanın her neresinde olsanızda. Kayıt olun ve deneyin.

Normalde nasıl ilerlediğini biliyorsunuz: önce yükü teslim ediyorsunuz - daha sonra Teslim evraklarını (POD)bize iletiyorsunuz. Ve bu zaman alıyor.

Haydi bu süreci hızlandıralım! Event'lere erişmek için Connect2Drive uygulamasını kullanın, POD' lerin resimlerini çekin ve yükleyin. Böylece sizde bizde anında bu dokümanlara erişebiliyor olacağız. Bu demek oluyorki: Daha az kağıt işi, daha hızlı ödemeler!

İlginizi çekti mi? Hemen kayıt olun!