schenker.label.header.logo.alt

About Us Ocean Container Ship City

Hakkımızda

DB Schenker olarak alışıldık uygulamalara meydan okuyan, yenilikçi tedarik zinciri çözümleri sunmaya kararlıyız. 140 yıldan uzun süredir lojistik deneyimine sahip, küresel bir endüstri lideri olarak, global ticari malzeme alışverişinde sanayi ve ticareti desteklemekten gurur duyuyoruz.

About

2100

locations around the world

More than

76900

employees worldwide

Dünya genelinde DB Schenker

1/3

More than

8000000

square meters of warehouse space

About

750

warehouses worldwide

Kontrat Lojistiği/Tedarik Zinciri Yönetimi

2/3

About

106400

shipments in European land transport

More than

1304 t

of exported air freight volume

Kara, Hava ve Deniz

3/3

Yönetimimiz

Strategy Chess Board

Stratejimiz

camera lenses notebook db schenker office desk

Basın Merkezi

DB Schenker’le ilgili tüm konularda güncel bilgilere ve medya malzemelerine ulaşın. Ayrıca lojistik sektöründeki trendler ve gelişmeler ile ilgili detaylı bilgilerimizi de kaçırmayın.

Tüm Medyayı Göster

Compliance

DB Schenker olarak şirketimizin 140 yılı aşkın bir süredir değer verdiği ahlaki iş standartlara gururla bağlı kalmaktayız. Yaptığımız her işte, uluslararası ve ulusal yasalara uymak ve en üst düzeyde ahlaki ve yasal standartları uygulamak konusunda kararlıyız. İşte bu kararlılık tüm dünyada paydaşlarımız ve müşterilerimiz için güvenilir ve ahlaki bir iş ortağı olmamızı sağlamaktadır. Günlük faaliyetlerimize yol gösteren DB İş Ahlakı Kurallarımız ve tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza yol gösteren DB İş Ortakları İş Ahlakı Kurallarımız, yasalara uygun hareket etme kararlılığımızın en iyi örnekleridir.

Daha fazlasını göster
Compliance Arrow Rising Business Man

Tarihçe

Schenker’in lojistik başarı hikayesi 19’uncu yüzyıla uzanmaktadır. DB AG, 2002 yılında Stinnes AG’yi ve dolayısıyla Schenker’i satın alarak dünyaca bilinen lojistik işimizin temelini attı.

Daha fazlasını göster
Sustainability Light Bulb Green Energy

Sürdürülebilirlik

DB Schenker olarak önde gelen çevreci nakliye ve lojistik hizmetler sağlayıcısı olmak hedefiyle çalışıyoruz. Bu hedefe ulaşmak için sürekli olarak çevre konularını ve etkinliklerini desteklemeye ve bizim ve başka şirketlerin karbon ayak izini azaltmaya çalışıyoruz.

Tüm Medyayı Göster

DB Schenker Haberleri

DB Schenker’le ilgili detaylı bilgilerden yenilikçi lojistik çözümleri ile ilgili sektörün önemli yazılarına kadar birçok bilginin yer aldığı Basın Merkezimiz, gazetecilerin ve müşterilerin DB Schenker’in daha yakından tanımasını sağlamaktadır

Daha fazlasını göster
Martin Häner and Janne Müller-Wieland

DB Schenker Almanya Hokey Derneğinin yeni üst düzey iş ortağı oldu

DB Schenker forma sponsoru oluyor. Dünyanın en seçkin temsilcileri arasında en iyi uluslararası performans, hem Almanya'nın en başarılı spor derneklerinden birinin hem de lider global lojistik grubunun paylaştığı sabit bir hedeftir.

DB Schenker, Mısır’a 100.000 tonu aşkın elektrik santrali parçalarını taşıdı.

Ağ bağlantılı TIR’lar: DB Schenker ve MAN, otonom sürüş konusundaki ortaklıklarını güçlendiriyorlar