Skip to content
schenker.label.header.logo.alt schenker.label.header.logo.alt


Denizyolu Taşımacılığı

DB Schenker’in denizyolu taşımacılığı, dünyanın birçok limanına günlük 5.500’den fazla konteynerin ulaştırılmasını sağlar. Bu miktar, bizi denizyolu taşımacılığı alanında dünyanın en büyük şirketlerinden biri haline getirmektedir. 

DB Schenker olarak denizyolu taşımacılığı ürünlerimizle, 130 ülkede 700.000’den fazla müşteriye hizmet vermekteyiz. Yenilikçi çözümlerimiz, gönderilerinizin nereye gitmesini istiyor olursanız olun, satış ve satın alma pazarlarınıza en iyi şekilde ulaşmanızı sağlar. Denizyolu yüklemeleriniz, tutarlı, güvenilir seferler sayesinde, müşterilerinize tam zamanında ulaştırılır.

Dünyanın birçok limanına günlük 5.500’den fazla konteynerin ulaştırılmasını sağlayan hizmetlerimiz sayesinde, denizyolu taşımacılığı alanında dünyanın en büyük şirketlerinden biriyiz. Aynı zamanda paradan ve zamandan tasarruf etmeniz için havayolu ve denizyolu taşımacılık ürünlerimizi bir arada kullanarak size en uygun maliyetli çözümleri sunuyoruz.

DB SCHENKERocean ürün serisi, denizyolu tedarik zinciri gereksinimlerinizi karşılayabileceğiniz çok çeşitli hizmetler barındırmaktadır. Her ürün, kapıdan kapıya taşımacılık hizmetlerinin tüm aşamalarında beklediğiniz yüksek standartları karşılayacak şekilde geliştirilmiştir.

Denizyolu Taşımacılığı Ürünlerimiz

DB Schenker connect 4.0

1/2

Konvoy sistemi projesi

2/2

eSchenker: Çok kolay

eSchenker, şimdiye kadar çıkardığımız en gelişmiş lojistik çözümüdür. Tüm eHizmetleri tek portala toplayarak tedarik zincirinizin her aşamasında size en iyi desteği sunar. Takip ve programlamadan rezervasyon ve raporlamaya kadar lojistik süreçlerinizin her aşamasında eSchenker’den yararlanabilirsiniz.

Gönderi Takip

Kolay kullanılabilen eSchenker takip aracı, gönderinizin konumu, durumu ve tahmini teslimat süresi ile ilgili gerçek zamanlı bilgiler sağlar. Atanan takip numarası ile oturum açmak zorunda kalmadan online olarak ayrıntılı gönderi verilerine erişebilirsiniz.

Takip teknolojimiz, her bir gönderiniz için daha ayrıntılı genel ve durum bilgisi verecek şekilde geliştirildi.