Skip to content
schenker.label.header.logo.alt


DB Schenker Employee Air Freight Product

İntermodal Çözümler

Havayolu ve denizyolu taşımacılığının en iyi özelliklerini bir araya getiren DB SCHENKERskybridge ile hem havayolu taşımacılığının dakikliğinden hem de denizyolu taşımacılığının uygun maliyetinden yararlanın. 

Hava ve denizyolu taşımacılığının avantajlarını bir araya getirerek her iki taşımacılık sisteminin en iyi özelliklerinden yararlanın. DB SCHENKERskybridge ile aşağıdaki amaçlar için kargo taşıma rotalarınızı optimize ediyoruz:

  • Standart havayolu yüklemesine kıyasla kargo maliyetlerinizi azaltmak
  • Standart denizyolu yüklemesine göre taşımacılık süresini kısaltmak
  • Geciken denizyolu kargolarınız için uygun maliyetli taşımacılık seçeneği sunmak
  • Kısıtlı kapasite ya da pahalı hava kargo pazarları ve hatları için bir alternatif sunmak 

Hava kargoyu denizyolu taşımacılığı çözümleri ile bir araya getirerek, maliyet ve süre arasında doğru dengeyi yakalayabilir, tedarik zincirinize esneklik kazandırabilirsiniz.  

Ekibimiz, lojistik alanında bir sektör lideri olarak işletme hedeflerinizi karşılamak için en iyi taşımacılık ve lojistik hizmetleri bulmanıza yardımcı olacaktır. 

DB SCHENKERskybridge, ABD’nin Batı Sahili üzerinden Asya’ya, Latin Amerika'ya ve Asya’dan Avrupa’ya tüm önemli rotalarda hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz, daha geniş alanlara ulaşırken maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olacaktır. DB SCHENKERskybrige, Avrupa’dan Güney Pasifik bölgesine gönderiler için de uygun maliyetli bir alternatiftir.

Avantajlar

  • Global pazarlara erişim
  • Düşük maliyetler
  • Hem havayolu hem de denizyolu taşımacılığında hız ve esneklik

İlgili Ürünler

İlgili Sektörel Çözümler

eSchenker: Çok kolay

eSchenker, şimdiye kadar çıkardığımız en gelişmiş lojistik çözümüdür. Tüm eHizmetleri tek portala toplayarak tedarik zincirinizin her aşamasında size en iyi desteği sunar. Takip ve programlamadan rezervasyon ve raporlamaya kadar lojistik süreçlerinizin her aşamasında eSchenker’den yararlanabilirsiniz.

Gönderi Takip

Kolay kullanılabilen eSchenker takip aracı, gönderinizin konumu, durumu ve tahmini teslimat süresi ile ilgili gerçek zamanlı bilgiler sağlar. Atanan takip numarası ile oturum açmak zorunda kalmadan online olarak ayrıntılı gönderi verilerine erişebilirsiniz.

Takip teknolojimiz, her bir gönderiniz için daha ayrıntılı genel ve durum bilgisi verecek şekilde geliştirildi.

DB Schenker connect 4.0

1/2

Konvoy sistemi projesi

2/2