Skip to content
schenker.label.header.logo.alt schenker.label.header.logo.alt


Karayolu Taşımacılığı

DB Schenker’in karayolu taşımacılığı ürünleri ve hizmetleri, Avrupa’daki 430 şubesi ile çok geniş bir ağı kapsamaktadır. Kaliteli karayolu taşımacılığı çözümlerimizle rekabette bir adım öne geçin.

İster karayolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı veya isterse her ikisine birden ihtiyacınız olsun, kara taşımacılık çözümlerimiz, gönderilerinizin tam zamanında ve güvenilir biçimde istenen yere ulaşmasını sağlar. Tek paket göndermek ya da tüm karasal tedarik zincirinizi yönetmemizi istiyor olmanız hiç fark etmez. Kara taşımacılığı filomuz her türlü malı her türlü konuma taşıyabilir.

Nakliye ürünlerimiz, milyonlarca karadan taşınan milyonlarca yükün başarıyla teslim edilmesini sağlamıştır. Kalite ve zamanında taşıma konusundaki başarılarımız sayesinde ürünlerinizin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Karayolu Taşımacılık Ürünlerimiz

eSchenker: Çok kolay

eSchenker, şimdiye kadar çıkardığımız en gelişmiş lojistik çözümüdür. Tüm eHizmetleri tek portala toplayarak tedarik zincirinizin her aşamasında size en iyi desteği sunar. Takip ve programlamadan rezervasyon ve raporlamaya kadar lojistik süreçlerinizin her aşamasında eSchenker’den yararlanabilirsiniz.

Gönderi Takip

Kolay kullanılabilen eSchenker takip aracı, gönderinizin konumu, durumu ve tahmini teslimat süresi ile ilgili gerçek zamanlı bilgiler sağlar. Atanan takip numarası ile oturum açmak zorunda kalmadan online olarak ayrıntılı gönderi verilerine erişebilirsiniz.

Takip teknolojimiz, her bir gönderiniz için daha ayrıntılı genel ve durum bilgisi verecek şekilde geliştirildi.

DB Schenker connect 4.0

1/2

Konvoy sistemi projesi

2/2