Skip to content
schenker.label.header.logo.alt schenker.label.header.logo.alt


DB Schenker Konteynerlerinin demiryolu ile nakliyesi
DB Schenker terminaline doğru yol alan bir kamyon
DB Schenker Denizyolu ile taşıyor

Komple Yükleme Çözümleri

Ticaretiniz, tüm Avrupa'da güvenilir konteyner veya komple araç nakliyesi mi gerektiriyor?

Avrupa birimimiz "Komple Yükleme Çözümleri" (FLS), karayolu, intermodal, demiryolu ve kısa denizyolu komple yüklemelerin taşınması için endüstri uzmanlığı ve güvenilirliği sağlar. FLS, komple yükleriniz için özel ihtiyaçlarınıza uygun çözümler geliştirmek için sizinle ortaklık kurar. Karayolu ve geleneksel demiryolu taşımacılığından karma taşıma modlarına, standart yüklemelerden özel taşımalara, ağır malzemelerden yüksek değerli gönderilere ve kuzeyden güneye ve doğudan batıya geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.


 

Komple yüklemeleriniz için özelleştirilmiş tedarik zinciri çözümleri

Yalnızca Avrupa genelinde değil, aynı zamanda Avrasya Koridoru'na da güvenilir ulaşım sağlayan çapraz sevkiyat ve diğer ek hizmetleri içerebilen akıllı çözümler oluşturarak sade taşımacılığın ötesinde düşünüyoruz.
Hizmetlerimiz ve ekipmanlarımız, söz konusu gönderinin tüketici, endüstriyel ürünler, kağıt, çelik, inşaat malzemeleri, makineler veya elektroniklerden oluşup oluşmadığına bakılmaksızın, taşınacak gönderi türüne ve ilgili endüstri gereksinimlerine uyarlanabilir.

Tedarik zinciriniz için komple yükleme çözümlerinden bahsedelim!


Tedarik zinciri ihtiyaçlarınız ve müşterilerinizin gereksinimleri doğrultusunda entegre edilebilecek çok çeşitli ek ürün ve hizmetler sunuyoruz. Bunlar, güvenlik kapılarından kapı kontrol ünitelerine, paket açma ve yeniden paketleme sistemlerine, çapraz yükleme ve depolama hizmetlerine, konteyner yükleme planından, kontrol kulesine ve görünürlük hizmetlerine, ekolojik tedarik zinciri tasarımına ve çok daha fazlasına kadar uzanmaktadır.

Demiryolu tabanlı çözümler kullanarak karbon ayak izinizi iyileştirmek ister misiniz?
Yük trenlerinin benzersiz ekolojik ayak izini ve kamyonların esnekliğini kullanarak gereksinimlerinizi çevre dostu bir şekilde karşılayan taşıma modlarının kombinasyonlarını geliştirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Yüklemeniz, mümkün olan her yerde ana rota üzerinde demiryolu ile taşınır. Bu, karbondioksit emisyonlarını geleneksel karayolu taşımacılığına kıyasla yüzde 80'e kadar azaltabilir. Araç filomuz, Avrupa'nın en ücra köşelerine bile ön taşıma ve son taşımayı gerçekleştirir, bu da özel bir demiryolu yan bağlantısı olmasa bile kapıdan kapıya taşımanın rahatlığını yaşayabileceğiniz anlamına gelir.
En zorlu çevresel gereksinimler elbette bizim için bir sorundur - bu nedenle araç filomuzu sürekli olarak geliştiriyor, Euro 5 standardına uygun araçlardan daha fazla yararlanıyoruz ve alternatif sürüş sistemlerini kullanma olasılıklarını araştırıyoruz.

DB Schenker Komple Yükleme Çözümleri, Çin ile Avrupa'yı birbirine bağlayan Transavrasya koridorunda demiryolu tabanlı taşımacılık da sunmaktadır. Bu intermodal bağlantı, hava taşımacılığına kıyasla daha düşük nakliye maliyetleri ve denizyolu taşımacılığından daha hızlı teslimat süreleri sunduğu için diğer nakliye modlarına çekici bir alternatiftir. DB SCHENKEReurasia, çeşitli rotalarda blok trenler, tek konteynerler (FCL), konteyner grupları ve parsiyel yükler (LCL) için kapıdan kapıya çözümler içerir.

İlgili Ürünler

eSchenker: Çok kolay

eSchenker, şimdiye kadar çıkardığımız en gelişmiş lojistik çözümüdür. Tüm eHizmetleri tek portala toplayarak tedarik zincirinizin her aşamasında size en iyi desteği sunar. Takip ve programlamadan rezervasyon ve raporlamaya kadar lojistik süreçlerinizin her aşamasında eSchenker’den yararlanabilirsiniz.

Gönderi Takip

Kolay kullanılabilen eSchenker takip aracı, gönderinizin konumu, durumu ve tahmini teslimat süresi ile ilgili gerçek zamanlı bilgiler sağlar. Atanan takip numarası ile oturum açmak zorunda kalmadan online olarak ayrıntılı gönderi verilerine erişebilirsiniz.

Takip teknolojimiz, her bir gönderiniz için daha ayrıntılı genel ve durum bilgisi verecek şekilde geliştirildi.

DB Schenker connect 4.0

1/2

Konvoy sistemi projesi

2/2