Skip to content
schenker.label.header.logo.alt schenker.label.header.logo.alt


Contract Logistics Warehouse

Kontrat Lojistiği

DB Schenker, dünyanın en büyük ve en hızlı büyüyen global lojistik hizmet sağlayıcılarından biridir. Yenilikçi endüstri çözümleri ve tüm dünyada tutarlı birinci sınıf operasyonlarımızla, dünyanın en iyi şirketlerinin tercih ettiği tedarik zinciri iş ortağıyız ve böyle kalmaya devam edeceğiz.

Tedarik zinciri lojistiği, yönetilmesi karmaşık bir süreçtir. DB Schenker olarak, tüm önemli pazarlardaki şirketler için kontrat lojistiği iş ortağı olarak hizmet veriyoruz. Dünya çapındaki ağımız 60’yi aşkın ülkede 725 noktadan ve 8 milyon metre kareyi aşkın toplam depo alanında oluşmaktadır.

Kontrat lojistiği çözümlerimiz, faaliyet gösterdiğiniz sektör ne olursa olsun , tedarik zinciri yönetimi sürecinize değer katar. Birçok sektörde, tedarik zincirinin, tedarikçiden müşteri teslimatına, tersine lojistikten satış sonrası desteğine kadar her aşamasında hizmetler sunuyoruz.

Geleceğe yatırım yapma konusunda da kararlıyız. Günümüzün fikirlerinin geleceğin benzersiz yeteneklerine dönüşmesini sağlamak için inovasyonları ve dijitalleşmeyi aktif biçimde destekliyoruz.

Kontrat Lojistiği Ürünlerimiz

DB Schenker connect 4.0

1/2

Konvoy sistemi projesi

2/2

eSchenker: Çok kolay

eSchenker, şimdiye kadar çıkardığımız en gelişmiş lojistik çözümüdür. Tüm eHizmetleri tek portala toplayarak tedarik zincirinizin her aşamasında size en iyi desteği sunar. Takip ve programlamadan rezervasyon ve raporlamaya kadar lojistik süreçlerinizin her aşamasında eSchenker’den yararlanabilirsiniz.

Gönderi Takip

Kolay kullanılabilen eSchenker takip aracı, gönderinizin konumu, durumu ve tahmini teslimat süresi ile ilgili gerçek zamanlı bilgiler sağlar. Atanan takip numarası ile oturum açmak zorunda kalmadan online olarak ayrıntılı gönderi verilerine erişebilirsiniz.

Takip teknolojimiz, her bir gönderiniz için daha ayrıntılı genel ve durum bilgisi verecek şekilde geliştirildi.