Skip to content
schenker.label.header.logo.alt schenker.label.header.logo.alt


DB Schenker Lead Logistics Container Crane

Lider Lojistik Avrupa

Lider Lojistik, DB Schenker’in, 4PL, LLP, Navlun Yönetimi ve Tedarik Zinciri Çözümleri için kullandığı ortak addır. 

Schenker Dedicated Services, Avrupa için Lider Lojistik hizmetleri sağlayıcımızdır. Hizmetlerimizin bu bağımsız bölümü, sizin işinize özel gereksinimleri karşılamak için rekabetçi tedarik zinciri çözümleri tasarlamak, geliştirmek ve yönetmek konusunda çalışmaktadır. Bağımsızlık, bütünlük ve işbirliği, Schenker Dedicated Services’ın başarısının temellerini oluşturmaktadır. Yüzlerce taşımacılık şirketine erişimimiz olması, paranızın karşılığını en iyi şekilde verebileceğimiz anlamına gelir. 

Uzman lojistik mühendislerimiz, hem hizmet hem de maliyet açısından en iyi çözümleri geliştirmekte, sunmakta ve sürekli olarak iyileştirmektedir. Yüksek verimin sağlanması için işinize özgü gereksinimlere göre tasarlanan Control Towers’ımız ile en karmaşık günlük operasyonlarınızı yönetebiliriz.


eSchenker: Çok kolay

eSchenker, şimdiye kadar çıkardığımız en gelişmiş lojistik çözümüdür. Tüm eHizmetleri tek portala toplayarak tedarik zincirinizin her aşamasında size en iyi desteği sunar. Takip ve programlamadan rezervasyon ve raporlamaya kadar lojistik süreçlerinizin her aşamasında eSchenker’den yararlanabilirsiniz.

Gönderi Takip

Kolay kullanılabilen eSchenker takip aracı, gönderinizin konumu, durumu ve tahmini teslimat süresi ile ilgili gerçek zamanlı bilgiler sağlar. Atanan takip numarası ile oturum açmak zorunda kalmadan online olarak ayrıntılı gönderi verilerine erişebilirsiniz.

Takip teknolojimiz, her bir gönderiniz için daha ayrıntılı genel ve durum bilgisi verecek şekilde geliştirildi.