Skip to content
schenker.label.header.logo.alt


Special Products Truck Crane

Global Projeler ve Petrol ve Gaz Sektörü

Dünyanın her yerinde stratejik merkezleri bulunan DB Schenker'in global proje lojistik hizmetleri, her türlü navlun yönetimi hizmetini sunmaktadır. Uzmanlarımızın size nasıl yardımcı olabileceğini görün.

Global endüstriler giderek daha karmaşık hale geldiğinden endüstriyel projeler, global deneyime sahip lojistik uzmanları istemektedirler. DB Schenker Global Projeler, bu deneyime ve uzmanlığa sahiptir. Geleceğe yönelik çözümlerin öncülerinden biri olarak global lojistik alanında her zaman yenilikçi çözümler geliştiriyoruz. 

Dünyanın her yerinde stratejik merkezleri bulunan DB Schenker Global Projeler birimi, her türlü navlun yönetimi lojistik hizmetleri sunmaktadır. İster teslimatlarınızın hızlı gerçekleştirilmesini isterse karmaşık projelerin yönetilmesini istiyor olun, kargonuzun doğru zamanda, doğru yere ulaştırılması için sürecin her aşamasının en iyi şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. 

Özel lojistik çözümlerimiz, aralarında aşağıdakilerin yer aldığı çok çeşitli global endüstriye hizmet vermektedir: 

  • Elektrik, Su ve Altyapı 
  • Petrokimyasal ve Kimyasal 
  • Ağır Sanayi 
  • İnşaat Projeleri 

Global lojistik gereksinimleriniz ne olursa olsun uzman ekibimiz, beklentilerinizi aşmak ve her türlü zorluğun üstesinden gelmek için hazırdır. Global lojistik alanında lider pozisyonumuzu korumak için kararlı biçimde çalışıyoruz. DB Schenker Global Projeler birimi ile çalıştığınızda, global lojistik projelerinde sınırları zorlayan ve kalıpları yıkan bir global, entegre lojistik ortağı ile işbirliği yapmış olursunuz.

DB Schenker Global Projects and Industry Solutions Oil & Gas Logistics

Petrol ve Gaz

Petrol ve gazın taşınmasında güvenlik ve verim çok önemlidir. DB Schenker olarak uzman ekiplerimiz, sektörünüzün karmaşık yapısına özel olarak tasarlanmış entegre, multi-modal taşımacılık konseptleri geliştirir. Petrol ve gazın taşınmasında uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz sayesinde, kargonuzun özenli ve kaliteli bir şekilde taşındığından emin olabilirsiniz. 

Petrol ve Gaz Tüm Medyayı Göster

eSchenker: Çok kolay

eSchenker, şimdiye kadar çıkardığımız en gelişmiş lojistik çözümüdür. Tüm eHizmetleri tek portala toplayarak tedarik zincirinizin her aşamasında size en iyi desteği sunar. Takip ve programlamadan rezervasyon ve raporlamaya kadar lojistik süreçlerinizin her aşamasında eSchenker’den yararlanabilirsiniz.

Gönderi Takip

Kolay kullanılabilen eSchenker takip aracı, gönderinizin konumu, durumu ve tahmini teslimat süresi ile ilgili gerçek zamanlı bilgiler sağlar. Atanan takip numarası ile oturum açmak zorunda kalmadan online olarak ayrıntılı gönderi verilerine erişebilirsiniz.

Takip teknolojimiz, her bir gönderiniz için daha ayrıntılı genel ve durum bilgisi verecek şekilde geliştirildi.